یک تجربه خوب برای دوستداران موسیقی؛ با هدفون بلوتوث خورشیدی Heli - دوراهک
سفارش تبلیغ
صبا ویژن
بامدادان به جستجوی دانش برخیزید که سحرخیزی مایه برکت و کامیابی است . [پیامبر خدا صلی الله علیه و آله]
 
پنج شنبه 93 آذر 6 , ساعت 5:48 عصر
ایده بلوتوث خورشیدی در سال 2009 برای اولین بار به حقیقت پیوست. 5 سال بعد با گسترش بلوتوث El و قابلیت‌های امروزه انرژی خورشیدی هستند این تصور در لندن به حقیقت پیوست. هلیوس بدنبال دادن یک تجربه به دوستداران موسیقی برای استفاده رایگان از انرژی است.

به گزارش دوراهک موبایل ایده بلوتوث خورشیدی در سال 2009 برای اولین بار به حقیقت پیوست. 5 سال بعد با گسترش بلوتوث El و قابلیت‌های امروزه انرژی خورشیدی هستند این تصور در لندن به حقیقت پیوست. هلیوس بدنبال دادن یک تجربه به دوستداران موسیقی برای استفاده رایگان از انرژی است.

این یک مسیله ناراحت کننده است که هر کسی زمانی را صرف می‌کند که گره‌های سیم هدفون را باز کند به همین خاطر به فکر فرو رفتن بی سیم بودن وسایل جزی از درخواست‌ها محسوب می‌شود. اما انرژی خورشیدی چند ساعت می‌تواند انرژی گوش دادن ما را فراهم کند.

هدفون هلیوس پنل photovoltaic ساخته شده خود را برای جذب انرژی خورشید روی پیشانی بند قرار داده است. گروه Exod می‌گوید هر یک ساعت قرار گرفتن در معرض نور خورشید می‌توان دستگاه را برای نیم ساعت شارژ کند.اما اگر نور خورشید نباشد باتری 430mA دستگاه را می‌توان با استفاده از کابل USB متصل به خروجی AC شارژ کرد. زمانی که دستگاه کاملا شارژ شد می‌توان به مدت 15 ساعت از آن استفاده کرد. هدفون هلیوس دارای یک میکروفون تقویت شده است که با جفت شدن با دستگاه تلفن به یک هنسفری تبدیل شده که قادرید با آن مکالمه تلفنی داشته باشید.دکمه‌هایی که در کنار گوش قرار دارند به شما اجازه‌ی عوض کردن آهنگ، کم و زیاد کردن صدا و جواب دادن یک تماس را می‌دهد. هدفون هلیوس در رنگ‌های چوبی رنگ، مشکی مات و براق و ذغالی در دسترس است. گروه Exod به دنبال افزایش £50,000 (US$78,500) در یک مبارزه انتخاباتی Kickstarter campaign است اما وعده اولیه خود را £100 - US$157 اعلام کرده است.

گزارش از حسین جاهدی

مطالب مرتبط :


لیست کل یادداشت های این وبلاگ

 
ابزار پرش به بالا