برترین گوشی های اندروید+مشخصات
سفارش تبلیغ
ابزار بهینه سازی سایت
ابزار بهینه سازی سایت
[ و او را از خیر پرسیدند فرمود : ] خیر آن نیست که مال و فرزندت بسیار شود ، بلکه خیر آن است که دانشت فراوان گردد و بردبارى‏ات بزرگمقدار ، و بر مردمان سرافرازى کنى به پرستش پروردگار . پس اگر کارى نیک کردى خدا را سپاس گویى و اگر گناه ورزیدى از او آمرزش جویى ، و در دنیا خیرى نبود جز دو کس را : یکى آن که گناهانى ورزید و به توبه آن گناهان را در رسید ، و دیگرى آن که در کارهاى نیکو شتابید . [نهج البلاغه]
 
سه شنبه 94 شهریور 17 , ساعت 9:22 عصر

برترین گوشی های اندروید+مشخصات

یکی از مهمترین عوامل انتخاب یک گوشی هوشمند، ظرفیت و مدت زمان طول عمر آن است.
 شما با توجه به چه شاخص هایی در مورد یک گوشی هوشمند نظر می دهید؟ دوربین، CPU، باتری یا موارد دیگر؟ برای کاربران زیادی عمر باتری، معیار بسیار مهمی در مورد گوشی هوشمند است. حتی در سال 2015 اگرباتری  یک گوشی بیشتر از یک روز دوام بیاورد، آن گوشی به خوبی در حال کار است. تمام گوشی هایی که در ادامه گزارش معرفی می شوند، با سر بلندی از تست های خود گذر کرده اند. پس به ادامه گزارش توجه کنید، تا با بهترین گوشی های هوشمند اندروید از نظر عمر باتری آشنا شوید.
1. HTC One M9
برترین گوشی های اندروید // ویژه تاپ
این گوشی با باتری 2840 میلی آمپری کمی از گوش M8 این شرکت بالاتر قرار دارد. M9 می تواند با استفاده از این باتری قدرتمند CPU هشت هسته ای خود را بخوبی پشتیبانی کند. باتری این گوشی تحت فشار های زیاد مانند زمان پخش ویدئو حدود 13 ساعت دوام می آورد . و کاربران معمولی می توانند انتظار داشته باشند که این گوشی بدون نیاز به شارژ مجدد، یک روز کامل کار کند. امتیاز دیگر باتری این گوشی، قابلیت شارژ سریع آن است که در نیم ساعت تا 40 درصد شارژ می شود.
برترین گوشی های اندروید // ویژه تاپ
2. OnePlus One
برترین گوشی های اندروید // ویژه تاپ
در مورد این گوشی مطالب و تجربیات مثبت زیادی در بین کاربران پخش شده است. صفحه نمایش بزرگ، قیمت پایین و باتری 3100 میلی آمپری، از مزیت های این گوشی هستند که با CPU پر قدرت چهار هسته ای  Snapdragon 801، صفحه نمایش بزرگ و 3 گیگا بایت حافظه RAM به گوشی بسیار مناسبی  تبدیل شده است.
باتری این گوشی تا حدود 13 ساعت در حین استفاده از اینترنت عمر می کند. برای کاربران میانه و یا افرادی که زیاد از گوشی خود استفاده نمی کنند، تا حدود یک روز و نیم دوام می آورد
برترین گوشی های اندروید // ویژه تاپ
3. Samsung Galaxy Note 4
برترین گوشی های اندروید // ویژه تاپ
یکی از بهترین گوشی هایی میان قیمت است که می توان خرید و باید از دوربین عالی آن و صفحه نمایش 5.7 اینچی QHD آن تشکر کرد که این گوشی را به یک گوشی منحصر به فرد تبدیل کرده اند. تمام این امکانات به راحتی و سادگی در کنار هم بر روی این گوشی قرار گرفته اند و با باتری 3220 میلی آمپری، این توانایی را دارد که بتواند بیشتر از یک روز کامل کار کند. همچنین این گوشی از تکنولوژی شارژ سریع نیز بهره می برد که می تواند در کمتر از نیم ساعت تا بیشتر از 50 درصد شارژ شود.
برترین گوشی های اندروید // ویژه تاپ
4. LG G3
برترین گوشی های اندروید // ویژه تاپ
این گوشی هوشمند یکی از برترین باتری های گوشی های هوشمند را دارد. ظرفیت باتری این گوشی 3000 میلی آمپر است که به خوبی می تواند از صفحه نمایش 5.5 اینچی و پردازنده Snapdragon 801 و از 3 گیگا بات RAM پشتیبانی کند. تمام این مطالب، گوشی LG G3 را به یکی از گجت های هوشمند مورد علاقه کاربران تبدیل کرده است.
ین وسیله می تواند تا 2 روز به کار خود ادامه دهد.
برترین گوشی های اندروید // ویژه تاپ
5. HTC One M8
برترین گوشی های اندروید // ویژه تاپ
باتری این گوشی نیز یکی از برترین ها در لیست است.  باتری 2600 میلی آمپری این گوشی به خوبی می تواند از صفحه نمایش 5 اینچی  و پردازنده Snapdragon 801 حمایت کند. با توجه به تغیراتی که در CPU این گوشی اعمال شده است، به خوبی می توانید تا بیشتراز یک روز با آن کار کنید.
برترین گوشی های اندروید // ویژه تاپ
در این گزارش به بعضی از بهترین گوشی های هوشمند اشاره شد. لطفا شما هم نظرات خود را در مورد گوشی خود و گوشی های معرفی شده با ما در میان بگذارید.
انتهای پیام/

نوشته شده توسط مسلم احمدی |  

لیست کل یادداشت های این وبلاگ

 
ابزار پرش به بالا