به همراه ترجمه فارسی؛ نرم افزار پرفضلیت آیت الکرسی + دانلود - دوراهک
سفارش تبلیغ
مجله هاست ایران
مجله هاست ایران
به رگهاى دل این آدمى گوشتپاره‏اى آویزان است که شگفت‏تر چیز که در اوست آن است ، و آن دل است زیرا که دل را ماده‏ها بود از حکمت و ضدهایى مخالف آن پس اگر در دل امیدى پدید آید ، طمع آن را خوار گرداند و اگر طمع بر آن هجوم آرد ، حرص آن را تباه سازد ، و اگر نومیدى بر آن دست یابد ، دریغ آن را بکشد ، و اگر خشمش بگیرد بر آشوبد و آرام نپذیرد ، اگر سعادت خرسندى‏اش نصیب شود ، عنان خویشتندارى از دست بدهد ، و اگر ترس به ناگاه او را فرا گیرد ، پرهیزیدن او را مشغول گرداند ، و اگر گشایشى در کارش پدید آید ، غفلت او را برباید ، و اگر مالى به دست آرد ، توانگرى وى را به سرکشى وادارد ، و اگر مصیبتى بدو رسد ناشکیبایى رسوایش کند ، و اگر به درویشى گرفتار شود ، به بلا دچار شود ، و اگر گرسنگى بى طاقتش گرداند ، ناتوانى وى را از پاى بنشاند ، و اگر پر سیر گردد ، پرى شکم زیانش رساند . پس هر تقصیر ، آن را زیان است ، و گذراندن از هر حد موجب تباهى و تاوان . [نهج البلاغه]
 
پنج شنبه 93 آذر 6 , ساعت 5:45 عصر
به همراه ترجمه فارسی؛
با دریافت و نصب یک اپلیکیشن کم حجم می توانید دعای پر فیض آیت الکرسی را به همراه امکاناتی مانند: ترجمه فارسی، قرائت صوتی، آشنایی با فواید آن در گوشی یا تبلت اندرویدی خود داشته باشید.
ا
به گزارش دوراهک موبایل؛ آیت الکرسی یکی از دعاهایی است که خواندن آن بسیار سفارش شده و دارای فضلیت های فراوانی است، حال می توانید این دعاهای پر فضلیت را به همراه ترجمه فارسی در گوشی یا تبلت اندرویدی خود داشته باشید، برنامه علاوه بر دارا بودن دعای آیت الکرسی و ترجمه آن دارای دسته بندی هایی چون: قرائت صوتی آیت الکرسی، فواید و کاربردهای آیت الکرسی، درباره آیت الکرسی و ... است. این برنامه با توجه به امکاناتی که دارد، فقط بر روی گوشی ها و تبلت هایی قابل نصب است که دارای نسخه اندروید 3 و بالاتر هستند. برنامه به صورت کاملا رایگان عرضه شده است و می توانید با برنامه نویس آن ارتباط برقرار کنید.

 
 

 • دانلود و مشخصات فایل

 • رمز عبور: www.yjc.ir
 • حجم: 2.2 مگابایت
 • نسخه: 1.1 
 • اجرا در: اندروید 3 و بالاتر
 • امتیاز: لیست کل یادداشت های این وبلاگ

 
ابزار پرش به بالا